Praca

11467 - 11484 z 13413 ogłoszeń

Tester Aplikacji

Firma: Friendly Solutions Corp

Gowork.pl

24-06-14

Chicago

działająca w obszarze IT. Nasza siedziba znajduje się w Stanach Zjednoczonych, w Chicago. Naszym klientom oferujemy usługi od prostej naprawy komputera po development i wdrażanie kompleksowego oprogramowania.    Stanowisko: Tester (...)

Asystentka Zarządu

Firma: Aldik Nova Sp. z o.o.

Gowork.pl

24-06-14

Lublin (lubelskie)

Zarządu w realizacji bieżących zadań administracyjnych - Kompleksowa obsługa administracyjno - biurowa - Zarządzanie korespondencją - Organizacja i koordynacja spotkań   Wymagania: - Wykształcenie wyższe - Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office - (...)

24-06-14

Kiekrz (wielkopolskie)

dekoracyjnych.   W efekcie dynamicznego rozwoju zakładu produkcyjnego w okolicy Poznania poszukujemy osób na stanowisko:       Operator Wykończenia Druku Cyfrowego (Digicon Operator)   Obowiązki:   - druk zleceń produkcyjnych (...)

Pomocnik drukarza

Firma: CCL Label Sp. z o.o.

Gowork.pl

24-06-14

Kiekrz (wielkopolskie)

opakowań dekoracyjnych.   W efekcie dynamicznego rozwoju zakładu produkcyjnego w okolicy Poznania poszukujemy osób na stanowisko:       POMOCNIK DRUKARZA   Wymagania:   - osoba młoda, dynamiczna i chętna do nauki, - podstawowe (...)

Elektromechanik

Firma: CCL Label Sp. z o.o.

Gowork.pl

24-06-14

Kiekrz (wielkopolskie)

osobistej) i farmaceutycznej.  W efekcie dynamicznego rozwoju naszego zakładu produkcyjnego w okolicy Poznania poszukujemy: ELEKTROMECHANIKA Miejsce pracy: Rokietnica (pow. poznański) Zadania: ·         Zapewnienie (...)

24-06-14

Poznań (wielkopolskie)

naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko: SPECJALISTA DS. UTRZYMANIA KLIENTA  Gdzie będziesz kontaktował się drogą telefoniczną z Klientami platformy, których umowy dobiegają końca i proponował ich przedłużenie na nowych (...)

Konsultant w salonie T-mobile

Firma: T-MOBILE

Gowork.pl

24-06-14

Kraków (małopolskie)

w salonie APS T-mobile w Krakowie (Nowa-Huta) na pół etatu, w przyszłości możliwy cały etat. Praca w godzinach od 10-18 w tygodniu. Wynagrodzenie do uzgodnienia. Wymagany status studenta.Wymagania:- Minimum średnie wykształcenie- Silne zaangażowanie- (...)

Kierowca międzynarodowy

Firma: ProPersonal

Gowork.pl

24-06-14

Berlin

niemieckim. Praca głównie w Niemczech. Bardzo dobre warunki wynagrodzenia. Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe i doświadczenie na trasach międzynarodowych.   Prosimy o wypełnianie formularza: (...)

Ankieter/ Ankieterka

Firma: CBRIM Kamila Peszko

Gowork.pl

24-06-14

Szczecin (zachodniopomorskie)

pracownika na stanowisko Ankieter/ Ankieterka   Oferujemy: pracę dorywczą lub stałą  w zależności od ilości przeprowadzonych badań szkolenie przygotowujące do wykonywanych zleceń możliwość pracy z nowoczesnym technologiami   Wymagania: mile (...)

Telefoniczny Doradca Techniczny - Sprzedawca

Firma: PKE RETAIL Sp. z o.o.

Gowork.pl

24-06-14

Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

wykonywania pracy: Jastrzębie Zdrój Opis stanowiska: * profesjonalne doradztwo w wyborze oferowanych produktów, * telefoniczna sprzedaż skierowana do klientów z branży budowlanej, * rozmowy i negocjacje handlowe, * przygotowywanie ofert (...)

24-06-14

Toruń (kujawsko-pomorskie)

telefoniczny kontakt z klientami w celu zaproszenia na prezentacje promujące zdrowe sposoby odżywiania Co zyskasz? stabilną pracę w Call Center możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy możliwość zdobycia cennego doświadczenia w stabilnej finansowo firmie (...)

Konsultant Telefoniczny 10 zł/h

Firma: Coltel Sp. z o.o. Sp. K.

Gowork.pl

24-06-14

Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

obowiązków będzie należał telefoniczny kontakt z klientami w celu zaproszenia na prezentacje promujące zdrowe sposoby odżywiania Co zyskasz? stabilną pracę w Call Center możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy możliwość zdobycia cennego (...)

24-06-14

Siedlce (mazowieckie)

2500zł brutto. Wymagania: § wykształcenie średnie, § znajomość techniki offsetu i sitodruku mile widziane, § doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem, § dobra znajomość obsługi komputera, § umiejętność pracy w (...)

24-06-14

Łódź (łódzkie)

do pracy na stanowisku:   Młodszy księgowy w dziale AR ze znajomością języka angielskiego   Zakres obowiązków:   rozliczanie należności i uzgadnianie kont klientów, księgowanie płatności i rozrachunków, stały kontakt z (...)

Pomocnik automatyka

Firma: GTX HANEX Plastic

Gowork.pl

24-06-14

Dąbrowa Górnicza (śląskie)

poszukuje osób do działu wsparcia utrzymania ruchu. Osoba zatrudniona na stanowisku POMOCNIK AUTOMATYKA powinna spełniać poniższe wymagania.   Wykształcenie średnie techniczne. Znajomość podstaw mechaniki. Mile widziana znajomość języka (...)

24-06-14

Poznań (wielkopolskie)

które zasilą nasz zespół konsultantów: Konsultant ds. Obsługi Klienta Do Twoich obowiązków będzie należało m. in: Obsługa obecnych Klientów firmy, którym w najbliższym czasie kończy się umowa; Proponowanie nowych (...)

24-06-14

Poznań (wielkopolskie)

OBSŁUGI KLIENTA   Jesteśmy zespołem… … składającym się z pozytywnych i chętnych do pomocy ludzi… … wciąż rozwijającym i zdobywającym nową wiedzę… … proponującym jasne warunki współpracy…   Do (...)

Pomocnik do montażu silosów

Firma: Workon

Gowork.pl

24-06-14

Beilngries

tylko na zmiany dzienne, 9 godzin tygodniowo, również w soboty Wymagania: Doświadczenie Język niemiecki – komunikatywny Własny samochód Wyżywienie – we własnym zakresie Zakwaterowanie – 19 km od miejsca pracy Zarobki – 8.50 (...)

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Toruń

Praca Toruń po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.