Praca

11467 - 11484 z 16750 ogłoszeń

Kierownik Zespołu Handlowców

Firma: Business Bridge Group Sp. z o.o.

Gowork.pl

19-02-15

Wrocław (dolnośląskie)

nowych partnerów i dystrybutorów - działania sprzedażowe, ·Obsługa dystrybutorów, inwestorów i punktów sprzedaży pod kątem handlowym i technicznym, ·Obsługa biur projektowych oraz doradztwo w zakresie doboru (...)

Key Account Manager

Firma: Business Bridge Group Sp. z o.o.

Gowork.pl

19-02-15

Wrocław (dolnośląskie)

na pokrewnym stanowisku, związanym ze zdobywaniem oraz prowadzeniem kontraktów budowlanych, ·wykazujesz umiejętności do poszukiwania kontraktów zagranicznych, ·nieobca jest Ci znajomość rynku budowlanego, ·masz doświadczenie w (...)

Operator CNC (Niemcy)

Firma: GlobalForce Services

Gowork.pl

19-02-15

Lipsk

Obecnie dla naszego klienta, niemieckiej agencji pracy tymczasowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Operator maszyn CNC Miejsce pracy: Niemcy Obowiązki: - bieżąca obsługa maszyn CNC Wymagania: - wykształcenie kierunkowe lub pokrewne - (...)

Dyrektor Handlowy

Firma: Business Bridge Group Sp. z o.o.

Gowork.pl

19-02-15

Wieruszów (łódzkie)

nawozów sztucznych i środków ochrony roślin - osoby do pracy, na stanowisku:Dyrektor HandlowyMiejsce pracy: siedziba firmy w okolicach WieruszowaJakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy:nadzorowanie tworzenia i realizacji strategii i planów (...)

Programista CNC (Niemcy)

Firma: GlobalForce Services

Gowork.pl

19-02-15

Lipsk

maszyn CNC Miejsce pracy: Niemcy Obowiązki: - programowanie i obsługa maszyn CNC Wymagania: - wykształcenie kierunkowe lub pokrewne - minimum roczne doświadczenie - język niemiecki co najmniej dobry (B2) - własny samochód Oferta: - atrakcyjne wynagrodzenie (...)

Kierowca CE – ADR – Hamburg

Firma: Holbern

Gowork.pl

19-02-15

Hamburg

Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami (...)

Kierowca CE – ADR – Hamburg

Firma: Holbern

Gowork.pl

19-02-15

Dortmund

na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Dla naszego klienta, niemieckiej firmy (...)

19-02-15

Błonie (mazowieckie)

swojego Klienta – Agito, poszukuje chętnych i zmotywowanych osób do pracy przy: Kompletacji zamówień/pakowaniu Miejsce pracy: Pass k. Błonia Obowiązki: kompletacja zamówień dla sklepu internetowego Agito.pl; przygotowywanie (...)

Front-End Developer

Firma: EasySend Polska

Gowork.pl

19-02-15

Gdańsk (pomorskie)

wyzwania i podnosić sobie poprzeczkę? Cenisz sobie nieformalną atmosferę w pracy? Dołącz do nas! Wymagania: Bardzo dobra znajomosć HTML5, CSS3 (mile widziany SASS) Dobra znajomość JavaScript / jQuery Umiejętność optymalizacji stron pod urządzenia mobilne (...)

Tester Oprogramowania

Firma: EasySend Polska

Gowork.pl

19-02-15

Gdańsk (pomorskie)

dlatego cały czas rozwijamy nowe projekty, których celem jest wzrost naszej konkurencyjności na rynku i zwiększenie zadowolenia naszych Klientów. W ciągu ostatniego roku nasza firma powiększyła się dwukrotnie, więc idziemy w dobrym kierunku (...)

19-02-15

Warszawa (mazowieckie)

danych dostawców ( Master Data) korespondencja z dostawcami, tworzenie raportów do urzędów skarbowych (Intrastat) tworzenia listy płatności do zapłaty - w ramach Accounts Receivable: tworzenie list z fakturami do zapłaty, tworzenia konta Klienta (...)

19-02-15

Warszawa (mazowieckie)

(x3), węgierski (x2)   Wymagania: - doskonałe umiejętności komunikacyjne w jednym z wymienionych języków: niemiecki, francuski, holenderski, szwedzki, duński, norweski, węgierski (poziom  min. B2) – warunek konieczny - dobra (...)

19-02-15

Warszawa (mazowieckie)

doskonałe umiejętności komunikacyjne w jednym z wymienionych języków: niemiecki, francuski, holenderski, szwedzki, duński, norweski, hiszpański, węgierski (poziom  min. B2) – warunek konieczny - dobra znajomość języka angielskiego (co (...)

Telefoniczny Opiekun Klienta

Firma: Adecco Poland Sp. z o.o.

Gowork.pl

19-02-15

Lublin (lubelskie)

od 1994 roku. Swojąwiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2014 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 46 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364. Dla jednego z naszych (...)

Doradca ds. Nieruchomości

Firma: Metrohouse S.A.

Gowork.pl

19-02-15

Warszawa (mazowieckie)

już ponad 90 oddziałów i 800 brokerów i doradców nieruchomości. W związku z rozwojem placówek franczyzowych w Warszawie poszukujemy kandydatów na stanowisko: DORADCA ds. NIERUCHOMOŚCI Miejsce pracy: Warszawa JEŚLI: · (...)

Mechanik samochodów ciężarowych i przyczep

Firma: Holbern Sp. z o. o.

Gowork.pl

19-02-15

Son

średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi (...)

19-02-15

Magdeburg

z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami (...)

19-02-15

Magdeburg

wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Dla naszego klienta, holenderskiej firmy transportowej poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:   Kierowca CE – bez doświadczenia – od 5000 do 6000 zł netto Miejsce (...)

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Toruń

Praca Toruń po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.