Praca

11467 - 11484 z 18763 ogłoszeń

Pracownik zieleni - Norwegia

Firma: Adecco Poland

Gowork.pl

24-03-15

Bergen

 NORWEGIA   Opis stanowiska pracy: -  Podstawowe prace związane z utrzymaniem zieleni, - Budowa i utrzymanie ogrodów, parków, placów, cmentarzach i obiektów sportowych, schodów , ścian i, ogrodzeń - Wykonywanie prac w (...)

Asystent ds. księgowości

Firma: Aterima

Gowork.pl

24-03-15

Kraków (małopolskie)

Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085. Dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:   Asystent ds. księgowości   Miejsce pracy: KrakówNr ref: AK/KRK/03/2015 Obowiązki: Wsparcie pracowników działu (...)

Ankieter Telefoniczny

Firma: Grupacon Sp.z o.o.

Gowork.pl

24-03-15

Warszawa (mazowieckie)

lat funkcjonuje w obszarze pracy tymczasowej zarówno w kraju jak i za granicą. Co roku obdarza nas zaufaniem ponad 2 000 pracowników i wiele Firm w całej Europie. GRUPACON Sp. z o.o.  wpisana przez Marszałka Województwa Mazowieckiego do Krajowego (...)

Sprzedawca B2B- Gdynia

Firma: Personia

Gowork.pl

24-03-15

Gdynia (pomorskie)

i osobistych. Specjalizujemy się również w procesach rekrutacyjnych, prowadzonych także w formie Direct&Executive Search.   Obecnie dla naszego Klienta, firmy o ugruntowanej pozycji w branży paszowej, poszukujemy osoby na (...)

Inżynier Robót Elektrycznych

Firma: Agencja Pracy Headhunters

Gowork.pl

24-03-15

Warszawa (mazowieckie)

głównie w oparciu o metodę direct oraz executive search na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Headhunters figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 10079. Dla naszego Klienta, generalnego wykonawcy z branży budowlanej, (...)

Asystent w dziale eksportu

Firma: Agencja Pracy Headhunters

Gowork.pl

24-03-15

Poznań (wielkopolskie)

lub w obsłudze klienta b. dobra znajomość języka angielskiego wykształcenie wyższe, preferowany kierunek: ekonomiczny prawo jazdy kat. B znajomość obsługi urządzeń biurowych elastyczność, umiejętność pracy w zespole zdolności (...)

Konsultant Telefoniczny

Firma: LeasingTeam

Gowork.pl

24-03-15

Opole (opolskie)

z Klientem, dbanie o dobry wizerunek firmy. Od Kandydatów oczekujemy: komunikatywności, chęci do pracy w telefonicznej obsłudze Klienta, wykształcenia średniego, zaangażowania oraz wytrwałości w dążeniu do celu, mile widziane doświadczenie w (...)

24-03-15

Leipzig

do pracy w Niemczech. Oferujemy: -       Ponadtaryfowe stawki oraz diety (od 40 euro/dzień przepracowany), -       Dodatki świąteczne i urlopowe -       Umowę (w jezyku (...)

Analityk

Firma: MarketLab Sp. z o.o.

Gowork.pl

24-03-15

Łódź (łódzkie)

na stanowisko ANALITYKA Nr ref.: AN/MKLSES/04/15   OPIS STANOWISKA: Przygotowanie i analiza raportów z przeprowadzonych działań promocyjnych pod kątem efektywności marketingowej i sprzedażowej. Analiza i  monitoring wskaźników KPI (m.in. (...)

Specjalist ds. kontroli jakości

Firma: KOOPEROL SP. Z O.O.

Gowork.pl

24-03-15

Zduny (pomorskie)

kontroli jakości Wymagania : -Wykształcenie wyższe – warunek konieczny (technologia żywności, towaroznawstwo i pokrewne) -Znajomość standardów jakościowych BRC, IFS -Mile widziane (...)

Asystentka

Firma: Kancelaria Notarialna

Gowork.pl

24-03-15

Czosnów (mazowieckie)

koniecznym jest doświadczenie w Kancelarii Notarialnej.        Ponadto oczekujemy: zaangażowania, dyspozycyjności, zainteresowania prawem cywilnym, dobrej znajomości obsługi komputera w zakresie prac biurowych.   CV wraz z (...)

24-03-15

Błonie (mazowieckie)

pracy przy: Załadunkach/Rozładunkach Miejsce pracy: Kopytów k. Błonia Zadania: - załadunki i rozładunki przy użyciu wózka widłowego niskiego składu - praca na magazynie z artykułami spożywczymi - praca w systemie jednej zmiany - 16:00-24:00 (...)

24-03-15

Słupsk (pomorskie)

z laminatu, poszukuje kandydatów na stanowisko:Laminiarz form z laminatu. (również do przyuczenia)Miejsce pracy: Słupsk.Numer referencyjny: LFL/03/15Wymagania:wykształcenie min. zasadnicze zawodowe,doświadczenie pracy na podobnym stanowisku, (mile (...)

Sprzedawca internetowy

Firma: Prawdziwy Skaut Sp. z o.o.

Gowork.pl

24-03-15

Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

do sklepu internetowego. Wymagania: bardzo dobra znajomość obsługi komputera mile widziana znajomość języka niemieckiego Praca w godz. 8-16 w biurze w centrum Bydgoszczy. CV proszę wysyłać na adres: (...)

Konstruktor Technolog (branża meblarska)

Firma: Purcon Engineering

Gowork.pl

24-03-15

Wrocław (dolnośląskie)

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy z branży meblarskiej, poszukujemy osoby na stanowisko Konstruktor Technolog.     Zadania:   Tworzenie dokumentacji wykonawczej Doradztwo technologiczne i merytoryczne wspieranie zespołu (...)

Malarz przemysłowy

Firma: SFS Poland

Gowork.pl

24-03-15

Piaseczno

surowce mięsne. Działamy w takich krajach jak: Holandia, Belgia, Niemcy, Polska. Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:   Malarz przemysłowy Miejsce pracy: Belgia, Holandia, budowy na terenie Europy Ilość wakatów: 4 Aplikuj Opis (...)

Elektryk/automatyk Utrzymania Ruchu

Firma: Progresso HR

Gowork.pl

24-03-15

Kluczbork (opolskie)

na stanowisko: Elektryk/automatyk Utrzymania Ruchu Miejsce pracy: Kluczbork Obowiązki:• Usuwanie ewentualnych usterek oraz wdrażanie nowych maszyn • Instalacja oraz montaż nowych urządzeń i części • Bieżąca naprawa maszyn i (...)

Lider działu technicznego

Firma: Progresso HR

Gowork.pl

24-03-15

Kluczbork (opolskie)

zapewnienie ciągłości i wydajności procesów produkcyjnych, ∘ Wprowadzanie zmian i modyfikacji programów na maszyny CNC, ∘ Wdrażanie nowych rozwiązań obszarze utrzymania ruchu, ∘ Bieżąca kontrola zdolności maszyn, ∘ Nadzór nad bieżącymi (...)

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Toruń

Praca Toruń po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.