Praca

15355 - 15372 z 23228 ogłoszeń

20-05-15

Warszawa (mazowieckie)

poszukuje doświadczonych  Krawcowych i Szwaczek do Wielkiej Brytanii - nie wymagamy znajomości  j. angielskiego.  Zarobki na początek  od 6,5 do 8,5 funta na godzinę. Praca polega na szyciu rękawiczek, firan, odzieży, fartuchów,  (...)

20-05-15

Warszawa (mazowieckie)

w szpitalach bądź domach opieki na terenie Wielkiej Brytanii. Oferujemy legalną oraz stabilną pracę, atrakcyjne zarobki  od 14 do 18GBP/godz.. Wymagania stawiane przez pracodawcę: rejestracja NMC lub w trakcie rejestracji. Warunkiem koniecznym jest posiadanie (...)

Junior IT Administrator

Firma: ITFS sp. z o. o.

Gowork.pl

20-05-15

Warszawa

i projektach IT. Nasze biuro znajduje się w Gdyni, a zasięg działalności obejmuje całą Polskę, Holandię, Danię oraz Wielką Brytanię. Po więcej szczegółów zapraszamy na www.itfs.pl   Opis projektu: • Miejsce pracy: Warszawa,• (...)

PRACOWNIK TRZODY CHLEWNEJ PRACA W HOLANDII

Firma: AB Job Service Polska

Gowork.pl

20-05-15

Holandia

doradztwa personalnego. Oferujemy pracę osobom zainteresowanym krótko- lub długoterminowym zatrudnieniem w Holandii. Pracujemy  dla grupy kapitałowej AB Nederland, która istnieje na holenderskim rynku pracy od ponad 40 lat.   Dla naszego klienta (...)

Tapicer

Firma: Gerpol-Sitzsysteme

Gowork.pl

20-05-15

Soest

stała/ legalna   W zakresie obowiazkow jest: umiejetnosc obslugi roznych maszyn do szycia samodzeilny montarz-demontarz tapicerki wykonywanie wzorow wyklejanie obrobka (skor,materialu,skay,) wykonywanie podsufitek obszywanie kierownic,desek (...)

Tapicer Samochodowy

Firma: Gerpol-Sitzsysteme

Gowork.pl

20-05-15

Soest

na stanowisko Tapicer-Samochodowy gotowego zamieszkac na stale poza granicami kraju. Praca stała/ legalna W zakresie obowiazkow jest: umiejetnosc obslugi roznych maszyn do szycia samodzeilny montarz-demontarz tapicerki wykonywanie wzorow wyklejanie obrobka (...)

Tapicer samochodowa

Firma: Gerpol-Sitzsysteme

Gowork.pl

20-05-15

Soest

gotowego zamieszkac na stale poza granicami kraju. Praca stała/ legalna W zakresie obowiazkow jest:umiejetnosc obslugi roznych maszyn do szyciasamodzeilny montarz-demontarz tapicerki wykonywanie wzorowwyklejanieobrobka (skor,materialu,skay,) wykonywanie (...)

PRACA PRZY POMIDORACH

Firma: AB Job Service Polska

Gowork.pl

20-05-15

Holandia

AB Nederland, która istnieje na holenderskim rynku pracy od ponad 40 lat. Dla naszego klienta w Holandii, poszukujemy osób do pracy w szklarni przy pomidorach. PRACA PRZY POMIDORACH Miejsce pracy: Holandia Nr referencyjny: (...)

PRACOWNIK HALI

Firma: Selgros Cash&Carry

Gowork.pl

20-05-15

Katowice (śląskie)

HALI Wymagania: -    Wykształcenie min. zawodowe -    Doświadczenie w pracy w handlu -    Uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych będą dodatkowym (...)

Inżynier Procesu

Firma: HR partners

Gowork.pl

20-05-15

Łódź (łódzkie)

oraz wskaźnikami KPI• Inicjowanie oraz wdrażanie zmian w obszarze parku maszynowego• Udział w odbiorze oraz instalacji nowo zakupionych maszyn• Współpraca z zespołem technicznym w zakresie poprawy wydajności oraz jakości (...)

Inżynier Wsparcia Technicznego

Firma: CR (doradztwo personalne)

Gowork.pl

20-05-15

Bydgoszcz

z pracownikami Działu Handlowego, - doradztwo / wsparcie techniczne na wszystkich etapach sprzedaży oraz usług posprzedażowych, - analiza potrzeb produkcyjnych klientów, - dobór paramentów urządzeń, - przygotowywanie testów (...)

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Firma: CR (doradztwo personalne)

Gowork.pl

20-05-15

Katowice (śląskie)

pracy w systemie home office Jest to stanowisko powstałe w związku z dalszym dynamicznym rozwojem sprzedaży obrabiarek przemysłowych sterowanych numerycznie. Raportując do Prezesa Zarządu osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna (...)

Doradca Klienta

Firma: Termosmart sp. z o.o.

Gowork.pl

20-05-15

Poznań (wielkopolskie)

gwarancja, a wszystko to w produkcie wykonanym z równą dbałością o walory estetyczne co parametry techniczne. Jesteśmy grupą ludzi chcących czegoś więcej niż norma. Dlatego właśnie naszym Klientom zapewniamy najbardziej innowacyjne produkty najwyższej (...)

20-05-15

Sopot (pomorskie)

rozwiązań w procesie realizacji projektów HR. Wspieramy przedsiębiorstwa w różnorodnych projektach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Dla naszego Klienta, firmy z branży marketingowej oraz telemarketingowej, aktualnie poszukujemy (...)

20-05-15

Gdańsk (pomorskie)

się dbałością o doskonałą obsługę Klientów oraz dostarczanie usług najwyższej jakości, z wykorzystywaniem nowoczesnych i precyzyjnych rozwiązań w procesie realizacji projektów HR. Wspieramy przedsiębiorstwa w różnorodnych (...)

Kosztorysant/ specjalista ds. ofertowania

Firma: ZUT TYCHY Sp. z o.o. Sp. K.

Gowork.pl

20-05-15

Tychy (śląskie)

kosztorysów inwestycji kubaturowych w zakresie robót budowlanych wycena inwestycji, przygotowywanie zapytań ofertowych, analiza i zestawienie ofert, przygotowywanie ofert przetargowych, dbanie o estetyczny wygląd składanych ofert, analiza (...)

Monter rusztowań przemysłowych

Firma: Agencja Pracy Headhunters

Gowork.pl

20-05-15

Gelsenkirchen

działalności Oddziału w Katowicach to procesy rekrutacyjno – selekcyjne głównie w oparciu o metodę direct oraz executive search na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Headhunters figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym (...)

Monter rusztowań przemysłowych

Firma: Agencja Pracy Headhunters

Gowork.pl

20-05-15

Gelsenkirchen

search na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Headhunters figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 10079. Aktualnie poszukujemy dla naszego niemieckiego Klienta, Kandydatów na stanowisko: Monter rusztowań (...)

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Toruń

Praca Toruń po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.