Praca

15355 - 15372 z 23330 ogłoszeń

17-06-15

Sochaczew (mazowieckie)

do pracy na stanowisku: Załadunki/rozładunki Miejsce pracy: Kopytów k. Błonia Zakres obowiązków: - załadunki i rozładunki przy użyciu wózka niskiego składowania - praca na magazynie chłodniczym (2 do 6 stopni) Wymagania: - uprawnienia na (...)

17-06-15

Zwanowice

JAKOSCI do fabryki automotive w Skarbimierzu     Wskazania: - doświadczenie jako kontroler jakości w branży automotive – mile widziane - punktualność - spostrzegawczość - precyzja - zdbałosc o detale   Oferujemy: - pracę na podstawie (...)

Masarz NORWEGIA

Firma: Adecco Poland Sp. z o.o.

Gowork.pl

17-06-15

Tromso

W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2009 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364). (...)

Spawacz

Firma: Interim M.Jaworska & M.Raczak Sp.J.

Gowork.pl

17-06-15

Mysłowice (śląskie)

(nr certyfikatu 6622)dla swojego Klienta, który produkuje okna, drzwi i balustrady poszukuje SpawaczyZakres obowiązków:- spawanie elementów metalowych (okna, drzwi i balustrady)- montaż zamków do drzwiCharakterystyka:- praca w systemie (...)

17-06-15

Owczary

JAKOSCI do fabryki automotive w Skarbimierzu     Wskazania: - doświadczenie jako kontroler jakości w branży automotive – mile widziane - punktualność - spostrzegawczość - precyzja - zdbałosc o detale   Oferujemy: - pracę na podstawie umowy o (...)

Cieśla szalunkowy

Firma: Adecco Poland Sp. z o.o.

Gowork.pl

17-06-15

Oslo

w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2014 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 46 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364. Aktualnie dla naszego norweskiego klienta, międzynarodowej firmy z kapitałem zagranicznym (...)

Spedytor Międzynarodowy - Gdynia

Firma: Personia

Gowork.pl

17-06-15

Gdynia (pomorskie)

wyższe kierunkowe ( transport morski, transport międzynarodowy, spedycja i/lub logistyka) Minimum 5 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku spedytora międzynarodowego Wiedza z zakresu transportu morskiego i intermodalnego Prawo jazdy kat. (...)

17-06-15

Bystrzyca

JAKOSCI do fabryki automotive w Skarbimierzu     Wskazania: - doświadczenie jako kontroler jakości w branży automotive – mile widziane - punktualność - spostrzegawczość - precyzja - zdbałosc o detale   Oferujemy: - pracę na podstawie (...)

17-06-15

Zwanowice

kontroler jakości w branży automotive – mile widziane - punktualność - spostrzegawczość - precyzja - zdbałosc o detale   Oferujemy: - pracę na podstawie umowy o pracę - pracę w systemie zmianowym - atrakcyjny system wynagrodzeń z przewidzianymi (...)

17-06-15

Wrocław (dolnośląskie)

stanowisko: KIEROWCA SAMOCHODÓW CIEŻAROWYCH Miejsce pracy: WROCŁAW Nr referencyjny: KIER/2015 OPIS STANOWISKA I PODSTAWOWE ZADANIA: - załadunek i rozładunek materiałów budowlanych, transport materiałów budowlanych do klientów, na (...)

17-06-15

Opole (opolskie)

Klientów biznesowych, przygotowywanie sprawozdań, raportów, prace administracyjne związane z wykonywaną funkcją, współpraca z managerami oraz pracownikami, opracowywanie zestawień, analiz, obsługa korespondencyjna.   Wymagania: bardzo (...)

17-06-15

Finlandia

elementów na frezarkach CNC. Nasze wymagania:Min. 2-3 lata świeżego, udokumentowanego doświadczenia na danym stanowiskuDoświadczenie w programowaniu – SINUMERIKDoświadczenie w obróbce dużych części (min.1-2 metry i więcej)Znajomość rysunku (...)

Prawnik

Firma: HR.pl

Gowork.pl

17-06-15

Głogów

na rynku budowlanym, w charakterze Generalnego Wykonawcy Inwestycji w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko: Prawnik Miejsce pracy: Głogów, Polkowice Obowiązki: Bieżące doradztwo prawne Spółki Przygotowywanie (...)

Inżynier jakości

Firma: Apator SA

Gowork.pl

17-06-15

Toruń (kujawsko-pomorskie)

kandydatów do pracy na stanowisko: Inżynier Jakości Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie za nadzór nad poprawnością procesu produkcji pod względem jakościowym   Wymagania i kompetencje zawodowe:   Wykształcenie (...)

17-06-15

Warszawa (mazowieckie)

marek, liderów w swoich kategoriach, takich jak KFC, Pizza Hut, Burger King, Applebee's i Starbucks, w oparciu o franczyzę i współpracę typu joint venture. AmRest jest właścicielem marki La Tagliatella, która rozwijana jest i zarządzana (...)

Personel kasowy KS06/GDA

Firma: LOBO HR

Gowork.pl

17-06-15

Gdańsk (pomorskie)

projektów HR. Wspieramy przedsiębiorstwa w różnorodnych projektach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi.Dla naszego Klienta, firmy z branży handlu detalicznego, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:PERSONEL KASOWYMiejsce (...)

Operator / Programista CNC (HEIDENHAIN lub FANUC)

Firma: Adecco Poland Sp. z o.o.

Gowork.pl

17-06-15

Alveringem

na terenie kraju. W 2043 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 46 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364. Dla naszego belgijskiego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:   Operator / Programista (...)

KIEROWCA, MAGAZYNIER - OPERATOR WÓZKÓW WIDŁOWYCH

Firma: BUDINPOL SP. Z O.O.

Gowork.pl

17-06-15

Wrocław (dolnośląskie)

zgodnie z przyjętym obiegiem dokumentów, - odpowiedzialność za wcześniejsze przygotowanie, sprawny załadunek i rozładunek towaru, - transport towarów do klienta i rozładunek na budowie, WYMAGANIA: - kilkuletnie doświadczenie w pracy na (...)

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Toruń

Praca Toruń po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.